piątek, 23 października 2020
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3346105
Dzisiaj: 613
IP: 3.237.186.116

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 6

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Spotkanie
W dniu 7.04.2011r. odbyło się spotkanie uczennic naszej szkoły z położną panią Elżbietą Żabicką.
autor: Adam  2011-04-08        Skomentuj 0

APEL
05.04.2011r. Szkolny Klub Caritas przedstawił uczniom naszej szkoły program artystyczny upamiętniający rocznicę śmierci Jana Pawła II - patrona SKC. W programie przypomniano najważniejsze wydarzenia pontyfikatu oraz fragmenty wierszy Karola Wojtyły z cyklu ,, PIEŚNI O BOGU UKRYTYM”.  Apel ku czci Ojca Świętego zakończono tradycyjnie utworem ,, BARKA” w wykonaniu Pauliny Haniewicz. Po części artystycznej przygotowanej przez uczniów z klas : IV TZ- technik technologii żywności, IV TZ- technik żywienia i gospodarstwa domowego, nastąpiło podziękowanie członkom Szkolnego Klubu Caritas, którzy w kwietniu kończą edukację w naszej szkole. Uczniowie ci przez 2 lub 3 lata współpracowali z SKC biorąc udział w wielu akcjach charytatywnych. Otrzymali oni dyplom podziękowania za to, że potrafili swój czas ofiarować innym. Z rąk p. dyrektor Małgorzaty Gładysiak legitymacje Szkolnego Koła Caritas otrzymali kolejni członkowie, którzy już podjęli ofiarną pracę w wolontariacie. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania apelu.
autor: redakcja  2011-04-06        Skomentuj 0

Standaryzacja

Dnia 01.04.20011 w naszej szkole odbyła się  standaryzacja zadań egzaminacyjnych egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w formie testu dla klasy IV TZ:

 

 • TZ - technik technologi żywności
 • TZ - techik hotelarstwa
 • TZ - technik zywienia i gospodarstwa domowego
 • TZ - kucharz
 • TZ - kelner

 

autor: redakcja  2011-04-01        Skomentuj 0

KONKURS RECYTATORSKI

Regulamin konkursu recytatorskiego poezji Czesława Miłosza

1.Organizatorem jest Łódzki Kurator Oświaty i Oddział Łódżki Stowarzyszenia ,, Wspólnota polska"

2. Warunki udziału w konkursie:

 • uczestnik recytuje 2 wybrane utwory liryczne Cz. Miłosza
 • szkoły zgłaszają udział uczniów do dnia 15.04.2011r.
 • występy uczniów ocenia Komisja Konkursowa powołana przez Łódzkiego Kuratora Oświaty.
autor: redakcja  2011-04-01        Skomentuj 0

Stop! HVC
19.03.2011r. uczniowie klasy II TZ - kelner uczestniczyli w ogólnopolskim pilotażowym programie profilaktycznym zakażeń HVC "Stop! HVC", którego koordynatorem szkolnym jest p. B. Rosiak. Program skierowany jest do uczniów klas I i II z 400 wybranych szkół ponadgimnazjalnych na terenie całego kraju, został przygotowany przez Państwową Inspekcję Sanitarną oraz Polską Grupę Ekspertów HCV. WZWC uznano przez Światową Organizację Zdrowia za jedną z największych światowych zagrożeń epidemiologicznych. Chorobę określa się niekiedy mianem ,, wirusowej bomby zegarowej" ze względu na wieloletni, bezobjawowy przebieg zakażenia HCV, brak szczepionki, niski poziom diagnozowania zakażenia. Wiele osób nie wie co to jest wirus zapalenia wątroby typu C i jak się uchronić przed zakażeniem. Celem programu jest zmniejszenie obciążenia zdrowotnego skutkami HCV, zwiększenie wiedzy o epidemiologii, czynnikach ryzyka, obrazie oraz profilaktyce zakażeń HCV wśród młodzieży. Uczniowie zapoznali się z prezentacją multimedialną, wysłuchali prelekcji przygotowanej przez p. B. Rosiak oraz obejrzeli film pt ,, STOP! HCV". Młodzież otrzymała ulotki na temat profilaktyki zakażeń HCV. Świadomość zakażenia wirusem HCV jest o tyle ważna, że wczesne rozpoczęcie leczenia zwiększa szanse na skuteczność terapii.
autor: redakcja  2011-04-01        Skomentuj 0

Spotkanie z gimnazjalistami

W dniach 22,23,29 marca odbyły się spotkania z gimnazjalistami, które miały na celu promowanie  naszej szkoły. Z wizytą dotarliśmy do takich szkół jak:

 • Gimnazjum Nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Kutnie,
 • Gimnazjum Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Kutnie,
 • Gimnazjum w Byszewie.
Galeria
autor: redakcja  2011-03-29        Skomentuj 0

Spotkanie
W dniach 16.03, 23.03.2011 r. odbyły się spotkania w ramach działań zapobiegających i zwalczających demoralizację wśród dzieci i młodzieży. Uczniowie spotkali z przedstawicielem Prokuratury Rejonowej w Kutnie. Tematem spotkania  „Odpowiedzialność karna za popełnione czyny”
autor: Adam  2011-03-29        Skomentuj 0

Drzwi Otwarte
Promocja Szkoły w Starostwie
 
Drzwi Otwarte 19 marca
 

PROMOCJA SZKOŁY 2011

W ramach corocznej akcji PROMOCJI SZKOŁY, nasi uczniowie w dniach 17-18.03. brali udział w Spotkaniach Edukacyjnych, odbywających się w Starostwie  Powiatowym.
Przygotowali w związku z tym:

 • informatory, ulotki, plakaty dla gimnazjalistów o warunkach kształcenia;
 • tablice informacyjne;
 • prezentacje multimedialne;
 • film ,, KILKA SŁÓW O TROCZEWSKIM”
więcej...
autor: Adam  2011-03-18        Skomentuj 0

Regulamin konkursu

Regulamin

II Edycji Konkursu Majowe Dziedzictwo:

"Ja, czyli Obywatel 2011"

Zadaniem uczestników jest napisanie tekstu w dowolnej formie literackiej( esej, felieton, opowiadaniee, wiersz, itd.), który przedstawiłby ich refleksje na temat sytuacji obywatela w XXI wieku, wartości, którymi powinien się kierować i podejmowanych działań. Tekst powinien liczyć nie więcej niż 1000 słów.

Prace należy nadsyłać do 20 kwietnia 2011 r. Drogą elektroniczną na adres : redakcja@ezg.info.pl , w temacie wiadomości wpisująć : konkurs "Ja, czyli Obywatel 2011".

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 kwietnia 2011r. na stronie : www.ezg.info.pl

Zwycięzca konkursu   otrzyma odtwarzacz iPod, zaś laureaci 2 i 3 miejsca zostaną nagrodzeni książkami . Najlepsze pięć osób w Konkursie uczestniczyć będzie w wycieczce do Sejmu RP, zorganizowanej przez posła, Artura Dunina. Odbędzie się ona w maju 2011 r.

 

 

autor: redakcja  2011-03-18        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl