wtorek, 27 października 2020
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
"Mobilni zawodowcy"
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 3351762
Dzisiaj: 290
IP: 54.236.35.159

Aktualnie :
zalogowanych: 0
gości: 4

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

Rady MinistrÓw
W dniu 2 lutego 2011r. o godz. 11.00 w XXVI Liceum Ogólnokształcącym im. K. K. Baczyńskiego w Łodzi odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej terenów Łodzi oraz powiatów brzezińskiego, łęczyckiego, łódzkiego wschodniego, kutnowskiego, pabianickiego i zgierskiego. W tym roku naszą szkołę dognie reprezentowała uczennica Klasy II TZ- technik żywienia i gospodarstwa domowego Małgorzata Wróbel. Gratulujemy sukcesu naszej koleżance i zachęcamy pozostałych uczniów do osiągania podobnych sukcesów.
autor: Adam  2011-02-11        Skomentuj 0

KRWIODAWSTWO
W dniu 14 lutego (poniedziałek) od godz. 10.00 rozpocznie się Akcja Krwiodawstwo. Oddawanie krwi będzie przeprowadzone w sali "O". Zachęcamy osoby pełnoletnie do udziału w tej szlachetnej akcji.
Przypominam o:
- poinformowaniu wychowawcy o chęci oddania krwi
- zjedzeniu lekkostrawnego śniadania
- zabrania dowodu osobistego
Opiekun SK PCK p. prof. Agnieszka Mularczyk
autor: Mirek  2011-02-04        Skomentuj 0

SPEKTAKL
 w dniu 10.01.2011r. w naszej szkole odbył się spektakl profilaktyczny zatytułowany TOŻSAMOŚć, związany z tematyką wyboru wartości życiowych, w wykonaniu aktorów z Krakowskiego Biura Promocji Kultury.
autor: redakcja  2011-01-14        Skomentuj 0

Życzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszystkim odwiedzającym naszą stronę, życzymy by te święta stały się dla Was źródłem radości i miłości, a wszystkie marzenia doczekały się realizacji w roku 2011r.

 

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy szkoły

autor: Adam  2010-12-23        Skomentuj 0

Gwiazdka 2010!
W dniach 9-12 grudnia, uczennice naszej szkoły: Katarzyna Złotkowska i Iwona Bawej pod opieką p. prof. Joanny Andrzejewskiej i p. prof. Moniki Ziębińskiej uczestniczyły w Pokazie Regionalnych Stołów Wigilijnych "Gwiazdka 2010" w Wyższej Szkole Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu. Pokaz obowiązywał przygotowanie stoiska oraz wykonanie potraw regionalnych. Stoisko zostało przygotowane w stylu staropolskim oraz sporządzono potrawy, takie jak: smażone śledzie, śledzie w occie, klepiskowy pieróg, nadziewane babeczki, bakaliowiec i amoniaczki. Szkoła otrzymała wyróżnienie oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy! Zapraszamy do galerii.
autor: Mirek  2010-12-17        Skomentuj 0

Uwaga
Dnia 20.12.2010r. upływa termin składania deklaracji do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.
autor: Adam  2010-12-13        Skomentuj 0

Africa Today

02 grudnia 2010r.- nad Europą będą dominowały niże. Polska znajdzie się w zimnej, arktycznej masie powietrza. Prognoza pogody sprawdziła się..., za oknem mróz, śnieżyca, a w naszej szkole - upał i słońce. A to za sprawą Al'a Hayfron'a, który prowadził warsztaty językowe "Africa Today" w ramach europejskiego programu edukacyjnego NAUKA BEZ GRANIC. Mogliśmy zobaczyć Afrykę z perspektywy turysty, antropologa i dzieci. Tematyka warsztatów obejmowała takie zagadnienia jak: geografia, kultura, języki, ludność, przyroda krajów afrykańskich. Al przybliżył nam koncepcję Fair Trade, czyli sprawiedliwego handlu. Al Hayfron jest założycielem Soul School of Unlimited Living. Pracował w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii jako doradca finansowy i specjalista od zarządzania ryzykiem. Studiował finanse i prawo, a interesuje się antropologią. Dzięki niemu, choć przez chwilę, mogliśmy poczuć klimat gorącej Afryki mimo zimowej aury.

Warsztaty zorganizowały:

p. prof. Małgorzata Nowak

p.prof. Izabela Kowalik

autor: redakcja  2010-12-06        Skomentuj 0

Światowy Dzień AIDS
1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień Walki z AIDS, chorobą nieznaną jeszcze ćwierć wieku temu. Dzień został ustanowiony przez Światową Organizację Zdrowia w 1988 roku. Celem inicjatywy jest propagowanie i zwiększanie podejmowanych na świecie wysiłków, mających na celu walkę z chorobą, określaną jako "dżuma naszych czasów".
autor: Mirek  2010-12-01        Skomentuj 0

Spotkanie
W dniu 26 listopada odbyło 2010r. odbyło się spotkanie klasy IV TZ technik hotelarstwa z przedstawicielem lokalnego środowiska biznesu p. Dariuszem Nicińskim. Młodzież wysłuchała informacji na temat procedur administracyjnej dotyczącej rejestracji przedsiębiorstwa oraz szans i zagrożeń związanych z prowadzeniem własnej firm. Uczniowie analizowali także swój potencjał przedsiębiorczy, uczyli się kreatywnie myśleć i rozwiązywać problemy. Spotkanie zorganizowała p. prof. E. Golis
autor: Adam  2010-11-30        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 

Jednostka Organizacyjna Powiatu Kutnowskiegoaktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2020 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl