środa, 14 listopada 2018
     
 
Misja i wizja szkoły - cel, do którego dążymy:
Szkoła przyjazna, bezpieczna, w której każdy uczeń osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

Menu
Edukacja
Osiągnięcia
Szkoła
Polecamy
AEHT
amso
WFOS
GEOUNI


OgÓlnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia"

Statystyki
Licznik: 2401636
Dzisiaj: 211
IP: 54.91.203.233

Aktualnie :
zalogowanych:
gości:

od 23-02-2004
PROMOCJA TROCZEWSKI

PINI
Dnia 23 listopada 2015 r. uczniowie klasy IV i II technik technologii żywności wraz z opiekunami p. Julitą Ryś i p. Joanną Andrzejewską odwiedzili zakład Pini Polska. Jest to jeden z największych i najnowocześniejszych zakładów produkcji przetworów z mięsa wieprzowego w Europie i na świecie. Zakład  specjalizuje się głównie w produkcji salami, wędlin oraz wędzonek. Obecnie Pini Polska eksportuje swoje wyroby do około dziewięćdziesięciu krajów na całym świecie.GALERIA
autor: Adam  2015-11-25        Skomentuj 0

Wycieczka do Poznania
Dnia 20 listopada 2015r. odbyła się wycieczka do Poznania. Wzięli w niej udział uczniowie klas  III oraz opiekunowie: Monika Żuber, Mariola Dębowska, Sylwia Buczkowska  i Joanna Andrzejewska  Pierwszym zaplanowanym punktem w programie była wizyta w Wyższej Szkole Hotelarstwa i Gastronomii. Uczestnicy wycieczki spotkali się ze studentami oraz władzami uczelni. Poznali zasady rekrutacji oraz funkcjonowania tejże uczelni. Uczniowie naszej szkoły wzięli także udział w pokazie barmańskim, Kierownik restauracji “Hollywood” zorganizował dla nas pokaz sztuki kelnerskiej, . Kolejnym miejscem w programie zwiedzania był Browar Lech. Przewodnik oprowadził młodzież po halach produkcyjnych i innych miejscach zakładu. W przystępny i ciekawy sposób przybliżył technologię produkcji piwa. Cała wycieczka była bardzo pożyteczną lekcją połączoną z dobrą zabawą.
GALERIA
autor: Adam  2015-11-25        Skomentuj 0

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły
Dnia 20 listopada 2015 r. w naszej szkole odbył się drużynowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły dla uczniów szkół gimnazjalnych z powiatu kutnowskiego.
Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony kibiców. Po zaciętych grach zwycięstwo osiągnęła drużyna z Gimnazjum w Strzelcach. Opiekunem zwycięskiej drużyny był p. Paweł Kacprzak.
Gratulujemy!
GALERIA
autor: Adam  2015-11-25        Skomentuj 0

Pokaz Grupy Ratownictwa Medycznego dla szkół średnich
Grupa Ratownictwa Medycznego, (OSP Dąbroszczak) pod kierownictwem pana Kamila Borowiaka, przedstawiła w dniu 23.11.2015 r. pokaz polegający na prezentacji multimedialnej oraz pokaz na żywo z udziałem ochotników. Młodzież z naszej szkoły z zainteresowaniem obserwowała i uczestniczyła w zajęciach praktycznych, wykazując się szczególną wiedzą w zakresie pierwszej pomocy.
GALERIA
autor: Adam  2015-11-24        Skomentuj 0

Spotkanie z komendantem Straży Miejskiej w Kutnie
Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły mieli możliwość spotkania z komendantem Straży Miejskiej w Kutnie - panem Ryszardem Wilanowskim. Dzisiaj (20.11.2015 r. ) uczniowie klasy I ZSZ kucharz wysłuchali prelekcji na temat zagrożeń, jakie niosą z sobą dopalacze i napoje energetyzujące. Kolejne spotkanie – z uczniami kl. I TZ kelner/hot. już za tydzień 27.11.2015 r.
autor: Adam  2015-11-24        Skomentuj 0

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym
Dnia 19. Listopada 2015r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców.
Organizatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego (pan Robert Kaźmierczak i pan Włodzimierz Błaszczyk). W turnieju wzięło udział 10 dziewcząt i 26 chłopców. Uczniowie osiągnęli następujące wyniki:
w kategorii dziewcząt:
 • I miejsce-Patrycja Dębska II TZ technik hotelarstwa
 • II miejsce-Justyna Matusiak I TZ technik hotelarstwa
 • III miejsce-Monika Wróblewska IV TZ technik hotelarstwa
w kategorii chłopców:
 • I miejsce-Filip Szczepaniak IV TZ technik kelner
 • II miejsce-Eryk Filipiak II TZ technik technolog żywności
 • III miejsce-Konrad Błaszczyk III TZ technik hotelarstwa.

GALERIA

autor: Adam  2015-11-23        Skomentuj 0

Szkoła wolna od dopalaczy II edycja


Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Studium Prawa Europejskiego pod hasłem „Szkoła wolna od dopalaczy”. Konkurs trwa od 16 listopada 2015 r. do 31 maja 2016 r. W tym czasie należy wykonać 10 zadań konkursowych. W ich realizacji uczestniczyć będzie cała społeczność szkolna, wychowawcy, nauczyciele, uczniowie i ich rodzice.
Wszystkim nam  zależy na zdrowiu i bezpieczeństwie, unikaniu sytuacji ryzykownych, zagrażających zdrowiu, a nawet życiu. Przed nami szereg ważnych przedsięwzięć uświadamiających, jak bronić się przed dopalaczami i nie zaznać ich szkodliwego działania. Zapraszam do udziału w zadaniach konkursowych, takich jak:
więcej...
autor: Adam  2015-11-23        Skomentuj 21

Wycieczka
05.11.2015r klasa II technikum technik hotelarstwa, technik żywienia, technik kelner i II zawodowa kucharz pod opieką p. Golis, p. Andrzejewskiej, p A. Sujeckiej oraz p. Dębowskiej wybrali się na wycieczkę do Pułtuska. Tam zapoznali się z zasadami spożywania posiłku, zachowania się przy stole, a także zobaczyli jak wygląda tamtejszy hotel trzygwiazdkowy. W trakcie pobytu zjedli tez posiłek składający się z przystawki, zupy, dania głównego i deseru.:-)
autor: Adam  2015-11-20        Skomentuj 0

Szlolny etap XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej
W dniu 17 listopada odbył się szkolny etap XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej Łowicz 2016 ,,Święty Jan Paweł II – Wychowawca młodych pokoleń‘’. Do zmagań konkursowych przystąpili uczniowie:
 • Barbara Fuz kl.III TZ ż.u.g
 • Emil Turek kl.III TZ ż.u.g
 • Agata Bechcińska  kl.III TZ kelner
 • Weronika Bednarek kl.III TZ kelner
 • Karolina Surowiec kl.I TZ ż.u.g
 • Mateusz Ciszewski kl.I TZ ż.u.g
Etap szkolny OTK przygotowali p. prof. Aleksandra Tondyra-Plewa i p. prof. Marek Kamiński.
 
autor: Adam  2015-11-19        Skomentuj 0


 
Projekt UE


ProjektRzadowy
zawodowcy
 


aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta

 
     

© 2003- 2017 Kutno
hosted & design www.troczewski.pl